Contact

Neem contact op

Nieuwsgierig geworden? Neem dan contact op met de TWV en word lid, sponsor of vrijwilliger van de leukste en sportiefste vereniging van Twente. Voor meer informatie kunt u terecht bij:  

Adres

Twentse Watersport Vereniging
Kanaaldijk 8
7555 PN Hengelo (ov)

Dagelijks bestuur TWV

Henk Nijland | Voorzitter
voorzitter@twvhengelo.nl

Erik Groen | Vicevoorzitter
vicevoorzitter@twvhengelo.nl

Joke Steenberg | Secretaris
secretaris@twvhengelo.nl

Vacant, waargenomen door  Erik Groen | Penningmeester
penningmeester@twvhengelo.nl

Algemeen

Marianne Heikens | Ledenadministratie
ledenadministratie@twvhengelo.nl

Familie Verwer | Havenmeester
havenmeester@twvhengelo.nl
+31 (0)6 819 069 80

Commissies

Mark Schopman | Kanocommissie
kanocommissie@twvhengelo.nl

vacant | Clubhuiscommissie
kantinecommissie@twvhengelo.nl

Piet van der Zee | Onderhoudscommissie
onderhoudscommissie@twvhengelo.nl

Wendy Verwer en Reginald Grunder | Activiteitencommissie
activiteitencommissie@twvhengelo.nl

Bert Niessink en Marcel Kloosterman | Website beheer
webmaster@twvhengelo.nl

Edwin Hoolt | Twente Regatta
twenteregatta@twvhengelo.nl

Contactformulier

3 + 4 =

TWV Hengelo

Wordt lid!

..van de leukste en sportiefste vereniging van Twente!

Website Security Test