Contact

Neem contact op

Nieuwsgierig geworden? Neem dan contact op met de TWV en word lid, sponsor of vrijwilliger van de leukste en sportiefste vereniging van Twente. Voor meer informatie kunt u terecht bij:  

Adres

Twentse Watersport Vereniging
Kanaaldijk 8
7555 PN Hengelo (ov)

Algemeen en gastverblijf

Havenmeester en camperplaatsen |  Familie Verwer 
havenmeester@twvhengelo.nl
+31 (0)6 819 069 80

Ledenadministratie  |  Marianne Heikens
ledenadministratie@twvhengelo.nl

Dagelijks bestuur TWV

Voorzitter  |  Henk Nijland 
voorzitter@twvhengelo.nl

Vicevoorzitter  |  Erik Groen 
vicevoorzitter@twvhengelo.nl

Secretaris  |  Petra Legrand
secretaris@twvhengelo.nl

Penningmeester |  Rijn Kwakkel
penningmeester@twvhengelo.nl

Commissies

Kanocommissie  |  Mark Schopman
kanocommissie@twvhengelo.nl

Clubhuiscommissie  |  Wendy Verwer
kantinecommissie@twvhengelo.nl

Onderhoudscommissie  |  Piet van der Zee
onderhoudscommissie@twvhengelo.nl

Activiteitencommissie  |  Wendy Verwer en Reginald Grunder
activiteitencommissie@twvhengelo.nl

Website beheer  |  Bert Niessink en Marcel Kloosterman
webmaster@twvhengelo.nl

Twente Regatta  |  Edwin Hoolt
twenteregatta@twvhengelo.nl

Contactformulier

TWV Hengelo

Wordt lid!

..van de leukste en sportiefste vereniging van Twente!

Website Security Test